@ErcanBAL_ Ahşabın sanata dönüştüğü adres. Yaşanabilir keyifli mekanlar. Ahşap sağlıktır. Garden Mobilya http://t.co/5dlKXHC7ww

Faaliyetler

Garden Mobilya Ekonominin Kalbi İstanbul'da

2018-02-01 16:53:40

Bahçe Mobilyasında sayılı firmalar arasında yer alan Garden Mobilya marka olma hedefi doğrultusunda Genel Merkez ofisini İstanbul'a taşıyor.

Uluslararası şirketlerin, en prestijli kiracıların bulunduğu İstanbul iş aksının en merkezi bölgelerinden Avrupa’nın en büyük yaşam kompleksi olan Maslak 1453 ofis ve ticari fonksiyonları ile İstanbul’un iş ve yaşam merkezi Maslak’ta yer alıyor.

Bahçe Mobilyası üzerine imalat ve satış yapmakta olan firma kısa süre  içerisinde ofisini Maslak 1453'e taşımayı amaçlıyor.

Yurt dışından ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen müşterilerini Maslak 1453'de bulunan Satış Ofisinde ağırlayacak olan firma Balıkesir'de üretim yapmakta.

Garden Mobilya Genel Müdürü Ercan BAL '' Firmamız marka olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir, Balıkesir'de üretimini yaptığımız Bahçe Mobilyalarının dağıtımı, tüm Türkiye'de olduğu gibi yakın tarihte Yurt dışında da başlayacaktır.

Yurt dışından ve Türkiye'nin değişik bölgelerinden gelen müşterilerimizi ekonominin kalbi İstanbul'da ağırlamak ve iş görüşmelerimizi yapmak üzere ortak bir noktada buluşabilmek için Satış Ofisimizi İstanbul'a taşımaya karar verdik.

Kısa sürede önemli bir ilerleme kaydeden firmamız, demonte ürünler ile Türkiye'nin dört bir yanına ve Yurt dışına, Piknik masasından Kamelya ve Pergole'ye, Ahşap Ev'den ahşap satış Büfe'lerine, Kulübelerden Palet ürünlere, Kamelya'lı masalardan Bağ Bahçe Evi ve Malzeme dolaplarına, Bank'lardan Çiçek saksılarına ve kuş yuvalarına kadar üretim yapmaktadır.

Müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata verebilmek için çalışmaktayız, inşallah ofisimizde yeni proje ve anlaşmalara imza atarak daha çok istihdam sağlamak ve Ülke ekonoisine katkı sağlamak için gayret göstereceğiz.'' dedi.

Kısa sürede büyük hamleler yapan ve isminden sıkça söz ettiren Garden Mobilya, KOÇTAŞ vb. birçok büyük firmada ürünlerinin satışını yapmakta. Firmanın ürünleri www.gardenmobilya.com internet sitesinde görülebileceği gibi site üzerinden kredi kartı ile de satış yapılabilmekte. Garden Mobilya'ya mesai saatleri içerisinde 0 850 302 78 33 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.