@ErcanBAL_ Ahşabın sanata dönüştüğü adres. Yaşanabilir keyifli mekanlar. Ahşap sağlıktır. Garden Mobilya http://t.co/5dlKXHC7ww

Faaliyetler

Kısa sürede Gönülleri Fethetti.

2018-12-06 12:26:46

Gönülleri Fethetmeye geldi.

Dursunbey’e geldiği günden bu güne isminden sıkça söz ettiren ilçe kaymakamı Emrullah Temizkan, mütevazi kişiliği, samimiyeti ve güler yüzü ile kısa sürede gönülleri fethetti.

Mesai mefhumu gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak azimle çalışan İlçe kaymakamı TEMİZKAN’ın gününün bir dakikası bile boş geçmiyor.

İlçe halkı; düğününden cenazesine, acı gününden mutlu gününe her daim yanlarında gördükleri Kaymakam bey’i bağrına bastı. Aynı zamanda esnaf çocuğu olan TEMİZKAN İlçe esnafını da yalnız bırakmıyor. Hemen her fırsatı değerlendiren Kaymakam bey esnaf ziyaretlerini de unutmuyor.

Küçük esnaftan Sanayicisine, Öğretmenlerden öğrencilere, gencinden yaşlısına kadar ayrım gözetmeden halkın arasında olan ve onların dertleriyle dertlenen, mutluluklarına ortak olan Kaymakam TEMİZKAN bugün de sabah saatlerinde Garden Mobilya’ya ziyarette bulundu.

Firma sahibi Ercan BAL tarafından karşılanan Kaymakam TEMİZKAN, firmanın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Garden Mobilya’nın İlçede sağladığı istihdam, Bahçe Mobilyası üzerine marka olması ve İhracat girişimlerinden dolayı kendilerini tebrik etti.

Sohbet esnasında, bir kişiyi dahi istihdam etmenin önemine değinen Kaymakam TEMİZKAN, girişimci İlçe ekonomisine katkı sağlayan bu tür firmaları gördüğünde heyecanlandığını belirterek firma sahibi Ercan BAL’ı tebrik etti.

Garden Mobilya’nın sahibi Ercan BAL, İlçe Kaymakamı Emrullah TEMİZKAN’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, sohbet esnasında İlçenin sorunları,  İlçede ekonomi ve istihdam konularında Kaymakam bey’in gözlerindeki pırıltıyı gördüğü ve heyacanına ortak olduğu için büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Aynı zamanda İlçe halkının kısa sürede sevgisini kazanması ve vatandaşın sesine kulak vermesi, onlar ile iç içe olmasından dolayı kendisine teşekkür etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından bir toplantıya katılmak üzere ayrılan Kaymakam TEMİZKAN’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek uğurlayan Ercan BAL; İlçe halkı ile bütünleşen, kısa sürede halkın sevgi ve saygısını kazanan Kaymakam Bey’in gönülleri fethettiğine birkez daha canlı şahit olduk dedi.

Emrullah Temizkan kimdir?
1984 yılında Bingöl’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, lise eğitimini Bingöl’de tamamladı. 2007 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. Bir süre Sosyal Güvenlik Kurumunda uzman yardımcılığı görevini yaptıktan sonra 2010 yılında Mardin Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Bir yıl süreyle Fransa’da Sorbonne Üniversitesinde dil eğitimi gördü. Temizkan evli ve iki çocuk babası.