@ErcanBAL_ Ahşabın sanata dönüştüğü adres. Yaşanabilir keyifli mekanlar. Ahşap sağlıktır. Garden Mobilya http://t.co/5dlKXHC7ww

Faaliyetler

Piknik Masası Alırken Nelere Dikkat Etmeli

2016-08-05 16:42:43

Piknik masası alırken nelere dikkat etmeliyiz. İnternet üzerinden alışverişin çılgınca yaşandığı günümüzde alışveriş yaparken ürün kalitesi ve ürün özelliklerine çok dikkat etmeliyiz.

Özellikle alacağımız üründe kullanılan ahşap, kullanılan ahşap kalınlığı (ölçüleri), koruma özellikleri ve bağlantı elemanlarının paslanmaz oluşuna çok dikkat etmeliyiz.

Bahçe Mobilyası alanında marka olan Garden Mobilya firmasının sahibi Ercan BAL, Piknik masası alırken dikkat edilmesi gereken hususları şu şekilde sıraladı;

Müşterilerin özellikle internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde Piknik masalarında ahşap ölçülerine ve kullanılan ahşap cinsine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Rekabetin yaşandığı bahçe mobilyası ürünlerinde bir çok firma ucuza ürün satmak ve haksız rekabet ortamı yaratmak için piknik masalarında masa ve oturak tablalarında kullanılan ahşap kalınlığını düşük tutmakta ve ince malzeme kullanarak masaların ömrünü kısaltmaktadırlar.

Müşterilerin yanıltılmasına olanak veren bu uygulama ile fiyatlar düşük tutularak müşteri aldatılmaktadır. Ürün siparişi verirken firmaların aranması ve kullanılan ahşap kalınlığının sorulması en doğru adım olacaktır. Bu şekilde adreslerine farklı bir ürün gelmesi halinde iade etmeleri kolaylaşacaktır.

ikinci önemli nokta ise ahşap özelliğidir, kullanılan ahşabın sakızlı çam ürün olması halinde masalara oturma halinde üzerinizdeki kıyafete yapışma ve sakızlanma olayı yaşanacağından alacağınız ürünün fırınlı özel ahşap olmasına dikkat ediniz.

Bunun yanında her masa piknik masası değildir. Özellikle masalarda iki tarafına oturulması halinde dengede duran masanın karşı tarafta oturanların kalkması ile denge bozukluğu yaşanması yani masanın oturulan kısmının havaya kalkması o masanın piknik masası olmadığı anlamına gelir. Piknik masalarında bu denge olayı çok önemlidir ve profesyonel şekilde bu işi yapmayan ve merdiven altı tabirini kullandığımız üreticiler tarafından yapılan bu ürünler sizlerin keyfini kaçıracaktır.

Diğer bir durum ise kullanılan bağlantı elemanlarının paslanmaz olmasıdır. İleride küflenen kötü bir durum sergileyen civata somun vs gibi bağlantı elemanları sizlerin keyfini kaçıracak ve görüntü kirliliği oluşturacaktır.

Piknik masalarının korunması da ayrı bir önem teşkil etmektedir. Emprenye denilen olay, ürünün kurtlanma yağmur ve güneşe dayanıklılığını arttırdığı gibi uzun süre doğal bir güzellik ve koruma da sağlamaktadır. Bunu yaparkende kimyasal ürünlerden uzak doğal koruma yöntemi uygulanması insan sağlığı açısından da çok önemlidir.

Garden Mobilya olarak insan sağlığına önem veren, insanların güvenini kazanmanın para kazanmaktan daha önemli olduğu bilinci ile hareket eden ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Sizleri firmamızın internet sitesini ziyarete bekliyoruz.

Garden Mobilya

www.gardenmobilya.com

garden@gardenmobilya.com

0 850 302 78 33 (çağrı merkezimiz)

Keresteciler sit. No.81 Dursunbey / BALIKESİR