@ErcanBAL_ Ahşabın sanata dönüştüğü adres. Yaşanabilir keyifli mekanlar. Ahşap sağlıktır. Garden Mobilya http://t.co/5dlKXHC7ww

Özgeçmiş

Ercan BAL

 

Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde 09/05/1970 tarihinde dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini Dursunbey’de tamamladı.

Küçük yaştan itibaren girişimci ruhu ön planda olduğu için Lise’den hemen sonra ticarete atıldı ve Dursunbey İlçesi ve Ülke kalkınması için ticari çalışmalara başladı. Bir süre sonra okuma yazmayı çok sevdiğinden insanların sorunlarını çözmek ve faydalı olabilmek adına gazetecilik yapmaya başladı.

Sürekli eksik bir şeyler olduğunu düşündüğünden Üniversite sınavına girerek Kamu yönetimini kazandı ve eksik kalan tüm yönlerini keşfederek daha verimli olmak için çabaladı.

Evli ve 2 çocuk babası olan Ercan BAL 20 Nisan 2013 tarihinde yapılan Dursunbey Keresteciler Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısında DUKİAD Başkanı seçildi. İki dönem görev yaptığı Dernek Başkanlığı zamanında kalıcı hizmetlere imza attı.

Bahçe Mobilyası üzerine çalışan iş adamı Ercan BAL, İç piyasa yanında Ülke ekonomisine katkıda bulunmak için ihracat yapmakta ve her geçen gün ihracat çalışmalarını geliştirmeye devam etmektedir.

2011 ve 2015 Yılı Genel seçimlerinde AK PARTİ’den Milletvekili aday adayı olan Ercan BAL, halen Garden Mobilya adı altında Bahçe Mobilyası imalat ve ticareti yapmakta.