@ErcanBAL_ Ahşabın sanata dönüştüğü adres. Yaşanabilir keyifli mekanlar. Ahşap sağlıktır. Garden Mobilya http://t.co/5dlKXHC7ww

Faaliyetler

BAHÇE MOBİLYASININ PARLAYAN YILDIZI

2016-03-12 12:31:58

Bahçe mobilya pazarında liste başını zorlayan firma, A’dan Z’ye ahşap ürünleri  ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Garden Mobilya, özellikle demonte ürünlerini Türki’yenin dört bir köşesine ücretsiz kargo ile ulaştırıyor. Firmanın ürünlerinin kurulumu ise oldukça kolay.  Yediden yetmişe herkesin kolaylıkla kurabileceği ürünler kalitesi ile de müşterilerin gözdesi halin gelmiş durumda.

Standart ahşap ürünler yanında Köpek kulübesi ve Piknik masası gibi demonte ürünleri ile de dikkat çeken firma aynı zamanda standart dışı ilklere de imza atıyor.

Ahşap Golf sahası, Palet sehpa, Kitap ve Oyuncak kumbara gibi ilgi çekici ürünlere sahip olan Garden Mobilya, doksanın üzerinde ahşap ürün çeşidi ile kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta.

Piknik masasından Palet sehpaya, Golf sahasından Arı Kovanına, Kamelyadan Pergoleye, Ahşap Bungalow evlerden Kulübe ve Çocuk oyun gruplarına kadar birçok ahşap ürünler ile karşımıza çıkan Garden Mobilya;

1968 yılında Türkiye’nin kereste pazarı Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde kurulmuş. Özbal Orman Ürünleri olarak kereste üretimi ve imalatı yapan firma ahşap uygulama alanındaki deneyimi ile Bahçe Mobilya sektöründe Garden Mobilya olarak yerini almış.
Ahşap sağlıktır anlayışı ile kaliteden ödün vermeden müşterilerine keyifli mekanlar sunmayı amaç eden firma, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta.
Hammadde üretiminden ahşabın işlenmesine kadar tüm evrelerin gerçekleştiği 5800 metrekarelik alanda sizleri ahşabın büyülü dünyasına götürmek için gece gündüz çalışmakta.

Doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen Kimyasal maddelerden uzak bir üretim yapmakta olan firma, ahşap sağlıktır anlayışı ile www.gardenmobilya.com internet sitesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte.

GARDEN MOBİLYA

Fab : Keresteciler Sitesi No: 81 Dursunbey / BALIKESİR

TLF: 0 850 302 7833 - 0 266 662 3908

garden@gardenmobilya.com