@ErcanBAL_ Ahşabın sanata dönüştüğü adres. Yaşanabilir keyifli mekanlar. Ahşap sağlıktır. Garden Mobilya http://t.co/5dlKXHC7ww

Faaliyetler

Dursunbey Demokrasi Nöbetinde

2016-07-29 12:28:54

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Dursunbey’de de Demokrasi nöbetleri aralıksız devam ediyor. Dursunbey halkı nöbet yerlerini terk etmeden gündüz işlerine gidiyor akşamları ise Başkomutan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın emri ile demokrasi nöbetlerine devam ediyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip UĞUR, AK Parti İl Başkanı Dinçer ORKAN, Milletvekilimiz Kasım BOSTAN ve birçok konuşmacının yer aldığı demokrasi nöbeti TV100’de canlı olarak yayınlandı.

Sivil toplum kuruluşları olarak her zaman Devletimizin Hükümetimizin yanında bizlerde nöbetlerimize devam ederken, Dursunbey Keresteciler Derneği olarak nöbet tutan halkımıza Lokma Pilav ve ayran ikramında bulunduk. Garden Mobilya ise halkımıza Balıkesir ve Dursunbey'de Birlik ve beraberliğimizin sembolü Türk Bayraklı tşörtler dağıttı.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL; Vatandaşın parasıyla alınan silahları kendi halkına doğrultan hainler, dün olduğu gibi bugünde yarında olacak ancak bunlar hangi isim altında olurlarsa olsunlar asla ve asla hain emellerine ulaşamayacaklardır. Türkiye Cumhuriyeti Türk’ü Kür’dü Çerkez’i Laz’ı ve tüm etnik kökeniyle bir bütündür. Ülkemiz, halkımızın sağduyusu ve kenetlenmesi ile bu zorlu süreci de atlatacaktır.

Hangi siyasi görüşten olursak olalım unutmayalım bu Ülke bizim, Ülkemize Bayrağımıza Milletimize sahip çıkmak hepimizin en kutsal görevidir. Allah Ülkemizi Milletimizi tüm İslam alemini korusun. Cumhurbaşkanımız Başbakanımız ve ilk günden bu yana Devletinin yanında yer alan siyasi parti Başkanlarımıza, hayatları pahasına dik duruş sergileyen Milletvekillerimiz ve halkımıza teşekkürü bir borç biliriz. Sivil Toplum Kuruluşları olarak demokrasi nöbetlerine devam ediyoruz. Dursunbey, Cumhurbaşkanımızın ikinci bir emrine kadar tüm Türkiye’de olduğu gibi Demokrasi nöbetlerine devam edecektir.